به نقل از سایت کمال مهر، در جدیدترین اظهار نظر محمود سریع القلم از مشاورین رییس جمهور مبنی بر اینکه راننده تاکسی و یا یک لبو فروش در مسائل کشوری منجمله موضوع هسته ای چه اظهار نظر منطقی می توانند داشته باشند!؟ از همین رو خبرنگاران ما در جریان این موضوع دو گزارش متفاوت و خواندنی را از یک راننده تاکسی و یک لبو فروش تهیه کردند که بدون هیچ دخل و تصرفی، متن مکتوب آن را در ذیل می خوانید:

* به نظر بنده رأی که ما مردم به آقای روحانی دادیم و ایشان رییس جمهور شدند به خاطر حرف صادقانه ایشان بود! همراهان آقای روحانی که ظاهراً همه تحصیل کرده و مجرب هستند به فکر عقاید خودشان باشند که 4 سال زود تمام می شود!

ما به خاطر درست شدن معیشت و بهتر شدن اوضاع کشورمان به پای صندوق های رأی آمدیم و نسبت به بررسی اوضاع اینگونه رأی دادیم، اگر قرار باشد با صحبتها و تفکرات این‌چنینی به ریس جمهور مشاوره بدهند، مطمئناً ما نباید به این آقایون رأی می دادیم!

* ببینید منِ لبو فروش که با اراده و تحلیل خودم از وضعیت کشور به آقای روحانی رأی دادم که رییس جمهور بشود  نخواستم که حرفای«صدمن یه غاز بشنوم»!

پدر خدا بیامرز من، از رزمنده های جنگ بود، رفت برای مملکتش جنگید من هم که الان دارم اینجا لبو می فروشم تا امثال این آقا که بر مسند عقل و تفکر یک دستگاه دیپلماتی و حقوقی نشستند ! اینها صحبتهایی نکنند که به دور از شأن مردم ما باشد!؟

بیآیند و ببیند همین لبو فروش ها و باقالی فروش ها بعضی از این ها منجمله خودم با تحصیلات عالی تن به این کار دادیم!

اگر ما نبودیم مطمئن باشید که الان شما هم در آنجایی که هستید نبودید!

من لبو فروش از شما بیشتر دکتر، مهندس، دانشجو و دانش آموز می بینم هیچ کدامشان آنطور که ما را فرض کردید، نگاه نمی کنند!

ما از مسائل کشورمان آگاه هستیم! در ضمن تازه شما باید از من لبو فروش تا آن راننده تاکسی که صد برابر من با افراد جامعه درگیر است و در بطن جامعه هستند مشاوره بگیرید! تا بتوانید به رییس جمهور مشاوره بدهید!

نوشته شده: یکشنبه 24 آذر 1392    | توسط: مدیر سایت    | طبقه بندی:    | نظرات()